O nas

 

WŁAŚCICIELKI
Ilona Szalak
Ewelina Wadowska

Ilona Szalak i Ewelina Wadowska są partnerami biznesowymi od 2014r. Wspólnie zrealizowały wiele projektów. Mają podobne wyobrażenie miejsca, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowa. Stąd też powstał pomysł na Willę Różaną. Miejsce bardzo wyjątkowe tworzone przez wyjątkowe osoby. Z zawodu wizażystki, stylistki, kolorystki, trenerki do spraw kreowania wizerunku. Założycielki dynamicznie rozwijającego się portalu MUA.PL, który w głównej mierze traktuje o wizażu. Pracują przy sesjach zdjęciowych komercyjnych jak i indywidualnych, pokazach mody czy spotach reklamowych. Posiadają niezwykłą umiejętność odpowiedniego doboru koloru do wyglądu klientek. Cenią sobie profesjonalizm. Czynnie biorą udział w największych wydarzeniach makijażowych w Polsce. Ciągle się doskonalą i zdobywają nowe umiejętności z zakresu wizażu, kosmetyki, marketingu, pracy z ludźmi. Wszystko po to, aby być jeszcze lepsze w tym co robią. Wykonywany zawód jest ich największą pasją. To właśnie z miłości do wizażu i współpracy z ludźmi powstał salon Willa Różana hair&makeup – którego są właścicielkami.

RECEPCJA
Karolina Buza

W salonie mam przyjemność pracować przy dokonywaniu rezerwacji, a więc to mój głos najczęściej usłyszycie Państwo dzwoniąc do salonu Willa Różana hair&makeup .Gdy już zagościcie u nas swoją obecnością przywitam Was uśmiechem i postaram się aby wizyta u nas przebiegła w miłej wręcz domowej atmosferze.

STYLIŚCI FRYZUR
Kinga Kocaj
Patrycja Frączek

Fryzjerstwo jest naszą pasją oraz stylem życia. Z Willą Różaną związane jesteśmy od samego początku. To tutaj spełniamy się zawodowo. Aby udoskonalać swój warsztat ciągle się szkolimy z zakresu strzyżeń, oraz koloryzacji. Pracę z ludźmi traktujemy poważnie, dlatego do każdej klientki podchodzimy indywidualnie. Fryzjerstwo jest dla nas kunsztem wydobywania i podkreślania piękna każdej z naszych klientek. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą przejść metamorfozę a także te z Pań, które potrzebują małej zmiany. Na fotelu porozmawiamy o doborze odpowiedniego koloru, cięcia, oraz pielęgnacji włosów.

WIZAŻYŚCI
Kasia Strzeszewska

Jesteśmy wizażystkami z powołania. Uwielbiamy wykonywać make up zarówno na klientkach jak i na sobie. Każdą z Pań traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Jesteśmy perfekcjonistkami a makijaż to nasza największa pasja. Cały czas szkolimy się w zakresie wizażu, kosmetyki i pracy z klientem, tak aby być jeszcze lepsze w swoim fachu. Praca w tym zawodzie daje nam ogromną satysfakcję a za razem chwilę wytchnienia od codzienności. Wykonujemy makijaże na każdą okazję – dzienne, ślubne, wieczorowe, do sesji fotograficznych. Uwielbiamy wyzwania i zawsze stawiamy im czoła z pozytywną energią.