Wizaż

Wizaż
Usługa Cena

Lekcja makijażu

Pragniesz nauczyć się tuszować mankamenty swojej urody i eksponować walory twarzy, aby zwiększyć pewność siebie i poprawić samopoczucie? Nie zwlekaj. Nauczysz się wykonywać makijaż krok po kroku dostosowany do Twoich rysów twarzy, budowy oka oraz dobierać kosmetyki do potrzeb swojej skóry, aby ją dobrze pielęgnować. Dzięki tak uzyskanej wiedzy już nigdy nie wydasz pieniędzy na kosmetyk, którego nie powinnaś lub nie umiesz używać.
400zł

Analiza kolorystyczna

Czy wiesz, że czerń wcale nie jest kolorem uniwersalnym i nie pasuje każdemu?A źle dobrane kolory w Twojej garderobie mogą spowodować, że będziesz wyglądać na zmęczoną, a nawet chorą? Perfekcyjnie dobrane kolory ułatwią Ci życie.Celem analizy jest uwydatnienie naturalnego piękna i podkreślenie atutów Twojej urody. Podział na 12 typów (według nowoczesnej analizy kolorystycznej) pozwala na dokładne określenie indywidualnej palety barw, sposobu łączenia kolorów, oraz kosmetyków, określenie stylu najbardziej pasującego do Twojej osobowości.Zawiera podstawy  makijażu dziennego, oraz porady co do pielęgnacji cery, i doboru fryzury.
500zł

Analiza sylwetki

Dowiedz się jakie fasony nosić a jakich nie, dzięki czemu unikniesz nietrafionych zakupów. Pamiętaj, że dobrze dobrany strój to podstawa sukcesu w relacjach z ludźmi.Celem analizy jest określenie rodzaju sylwetki, wyeksponowaniu atutów, ukrycia mankamentów za pomocą odpowiednio dobranego ubrania. Dobierzemy fasony, materiały, faktury, oraz wzory idealne do proporcji Twojej sylwetki oraz typu urody i stylu życia. Dodatkowo wybierzemy idealną fryzurę i oprawki okularów.
400zł

Przegląd szafy

Nadmiar rzeczy w szafie, w szufladach, w ubraniach to zbyt duże nagromadzenie energii. Zacznij od porządkowania własnej przestrzeni życiowej a Twoje samopoczucie ulegnie poprawie. Celem usługi jest określenie typu sylwetki, przeanalizowaniu garderoby i dodatków i wyselekcjonowaniu rzeczy odpowiednich do typu sylwetki oraz typu urody, oraz odrzuceniu rzeczy nie pasujących, tworzeniu nowych stylizacji z dostępnych ubrań, zaplanowaniu potrzeb w garderobie.
500zł

Zakupy

Nic nie poprawia tak nastroju jak zakupy. Warto mieć przy sobie wtedy specjalistę, który podpowie i pomoże, aby Twoje zakupy okazały się idealne. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa w zakupie ubrań i kosmetyków.
150 zł – godzina zakupów

Stylizowana sesja zdjęciowa

Chcesz się poczuć jak gwiazda w świetle fleszy? Potrzebujesz profesjonalnego zdjęcia do port folio? Stylizowana sesja zdjęciowa zagwarantuje Ci niebanalny efekt w ciekawej odsłonie Twojej osoby. Składa się z profesjonalnie wykonanego makijażu dobranego do stylizacji, przygotowania pasującej do tematu stylizacji ubioru, dodatków, fryzury, oraz wykonaniu sesji zdjęciowej (zdjęcia wykonywane przez profesjonalnego fotografa).
1500zł

Intensywne szkolenia

Proponujemy indywidualne profesjonalne szkolenia dla przyszłych wizażystów, kolorystów oraz stylistów zakończone egzaminem i certyfikatem. Ogromnym atutem jest dwóch trenerów, dzięki którym możesz uczyć się, zdobywać wiedzę z dwóch perspektyw.  Szkolenia w bardzo małych trzyosobowych grupach
920zł

zestaw 1

Intensywne szkolenie dla wizażystów I stopień  – czas: 6h
920zł

zestaw 2

Intensywne szkolenie dla wizażystów II stopień – makijaż ślubny; – czas: 6h
920zł

zestaw 3

Intensywne szkolenie dla kolorystów – analiza kolorystyczna 12 typów – czas 6h
920 zł

zestaw 4

Intensywne szkolenie dla stylistów   – czas: 6h
920zł
*Po program szkolenia proszę się zgłaszać z zapytaniem na adres e-mail lub telefonicznie
Coaching wizerunkowy
Usługa Cena

1. Grupowy coaching wizerunkowy

Warsztaty dotyczącą kreowania wizerunku i rozwoju osobistego oraz praktyczne doradcze warsztaty wizerunkowe dla pracowników. Warsztaty mające określać indywidualny wizerunek pracownika ( zestaw pasujących barw, fryzura, makijaż, stylizacja ubioru, dopasowanie stroju do reguł obowiązujących w firmie. Tematyka, czas trwania, cena indywidualnie ustalana na podstawie potrzeb firmy.
Cena ustalana indywidualnie

2. Grupowy coaching wizerunkowy

Warsztaty grupowe skierowane do kobiet poruszające sferę dlaczego warto dopieszczać swój wizerunek oraz podnosić swoje dobre samopoczucie. Warsztaty mające na celu określenie, naznaczenie, refleksję nad własnym JA oraz pokazaniem drogi, którą można, należy obrać.
Cena ustalana indywidualnie

3. Coaching wizerunkowy indywidualny

Wizerunek wpływa na to z jaką łatwością odnosisz sukces. Pomogę, doradzę, pokieruję w jaki sposób stać się bardziej atrakcyjnym dla otoczenia, stworzyć swój własny styl, image, zrozumiesz jak patrzy na Ciebie płeć przeciwna i jak z tego skorzystać, wyeksponujesz Twoje walory aby zacząć w pełni korzystać z życia i odnieść sukces na płaszczyźnie osobistej i biznesowej.
Cena ustalana indywidualnie
Coaching wizerunkowy
Usługa Cena

Wieczór panieński z wizażystką, stylistką

Wieczór pełen zabaw, w których w sposób interaktywny uczestniczki zdobywają wiedzę na temat makijażu, doboru ubrań i stylizacji. Gwarantowana świetna zabawa.
1500zł

Impreza urodzinowa z wizażystką, stylistką

Czas pełen zabaw, w którym dokonujemy przeglądu szafy solenizantce oraz dobieramy makijaż.
1500zł

Integracja pokoleniowa

Chcesz miło spędzić czas ze swoją nastoletnią córką? Obie pragniecie dowiedzieć się wielu informacji na temat stylu ubierania, mody, kolorów, psychologii kolorów? Zapraszamy na spotkanie, dzięki któremu produktywnie spędzicie wspólny czas.
1000zł